Elit Çocuk Kulübü Çalışma Sistemimiz

Teknolojinin hızla geliştiği çağda değişen Genel Sınav Sistemleri artık sadece bilgi içerikli sorularla öğrenci seçmemekte; bilgiyi öğrenebilen, analiz edebilen, bilgiler arası yorum yapabilen, kısacası bilgiyi yaşamın her alanında kullanabilen, düşünen öğrencileri seçmeye yönelik değişim göstermiştir.

Bu Elit Çocuk Kulübü’nde TEOG Sınav sisteminin gerektirdiği; bilgiyi aktarma, analiz etme ve aynı zamanda aktarılan bilgiyi yorumlama çalışmalarına büyük özen gösteriyoruz. 8. sınıf öğrencilerimize, sınav stresi ile baş edebilmeleri ve karşılaşabilecekleri zorlukların üstesinden gelebilmeleri için Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık birimimizin tam zamanlı olarak öğrencilerimizin yanında olmalarını sağlıyoruz.

Yeni sınav sistemini dikkate alarak tasarlanan konu kavrama ve değerlendirme kaynaklarını titizlikle seçip, gösteriş amaçlı kaynak kalabalığına yol açmıyoruz.

Öğrencilerimizi, deneyimli eğitim kadrosu sayesinde yoğunlaştırılmış sınav programlarıyla hazırlıyoruz. İlgili yetenek ve hedef planlamasına uygun kişisel gelişim ve lise tanıtım seminerleri düzenleyerek öğrencilerimizin lise tercihlerini yapmalarında yardımcı oluyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Bize sormak istediğiniz her türlü konuyla ilgili, dilerseniz biz sizi arayalım.

İLGİLİ YAZILAR

TOP